Суперлото: перевірити білет по номеру

Суперлото — популярна українська національна лотерея, яка дозволяє всього за 15 грн виграти мільйонний грошовий приз. Сума остаточного виграшу залежить від кількості ставок та призерів. 

За умовами гри Суперлото, необхідно вгадати 6 номерів з 52. Якщо це сталося, ви стаєте переможцем тиражу й отримуєте джекпот. Якщо гра завершилася без переможця, то сума виграшу переходить на наступний тираж.

 

Перевірити білет Суперлото за номером білета

Перевірити білет тиражей Суперлото

Суперлото: правила та результат гри

Грати в суперлото можна онлайн на сайті unl.ua або у точках продажу білетів. Для гри онлайн потрібно перейти на офіційний сайт, у розділі «Придбати білет» скористатися кнопкою «Випадково» або кнопкою «+Комбінація», якщо бажаєте додати ще одну комбінацію до гри. У відповідному полі далі зазначити 6 номерів, і за бажанням спробувати системну гру, щоб збільшити шанси на виграш. Також вкажіть кількість послідовних розіграшів, в яких гратиме комбінація. Після обраної ставки необхідно сплатити за білет. Лотерейний бланк, який згенерується після оплати, можна роздрукувати. Цей документ є підставою для отримання грошового призу у разі виграшу. Щоб зробити ставку у точках продажу лотерейних бланків Суперлото, потрібно вибрати мінімум 6 чисел. На ігровому полі закреслити номери або поставте «АВТО» вибір. Далі можна вибрати кількість послідовних розіграшів, у яких братиме участь ігрова комбінація. Для системної гри слід вказати 7, 8, 9, 10, 11 чи 12 чисел. Кількість комбінацій у разі складе від 7 до 924. Результати розіграшу останнього тиражу публікуються у повному обсязі: виграшні номери та кількість переможців. Слідкуйте за останніми новинами на нашому вебресурсі.

Призи, які можна виграти під час розіграшу Суперлото

суперлото виграші

Суперлото: перевірити білети онлайн

Розіграші лотереї Суперлото проводяться двічі на тиждень: у середу та суботу. В нашому архіві доступні результати останніх розіграшів. Трансляція гри відбувається в ефірі телеканалу «Київ» (Україна). У лототрон завантажується 52 кульки, 6 з яких стають виграшними. Якщо ви вгадали 2 або більше номерів, ви виграли. Чим більше вгаданих номерів, тим більшу суму ви виграли. Підсумки тиражів публікуються на нашому сайті відповідно до офіційних даних.  На нашому вебсайті ви можете всього в один клік перевірити білет суперлото.